O NÁS

Specializujeme se na odborné ošetření stromů.

Naše činnost v oblasti arboristiky se zaměřuje na komplexní péči o dřeviny, rizikové kácení stromů v extrémních podmínkách.
Při ošetření stromu klademe důraz na zdraví stromu jako celku a snažíme se zásahy provádět co nejšetrnějším způsobem. Práce nás naplňuje a baví.

Jsme certifikovaní arboristé.

Absolvovali jsme studium „Komplexní péče o dřeviny“ na Střední zahradní škole v Mělníku. Jsme držitelé certifikátu ETW (European Tree Worker) a titulů ČCA Stromolezec. Náš tým tvoří deset pracovníků, čtyři jsou držiteli ETW a tři s certifikací ČCA.

Máme dlouhodobou praxi a zkušenosti v oboru.

Ve svém oboru působíme již více než 13 let. Spolupracujeme s městskými úřady, památkovými ústavy, zámeckými parky v Holešově, Vizovicích, v Lednici a Valticích a mnoha dalšími zákazníky. Máme pojištění odpovědnosti za škody do výše 2.000.000,- Kč.

Podílíme se na rozvoji arboristiky.

Snažíme se poskytnout nejnovější přístupy k práci, jsme členy mezinárodní arboristické společnosti ISA (International Society of Arboriculture). Zaměřujeme se také na lektorskou činnost a tvorbu standardů (přednášky a externí výuka studentů arboristiky na Mendlově univerzitě). Jsme oprávněni k činnostem: Instruktor arboristiky a Zkušební komisař.

Kácení památného buku

Ořez památné sekvoje

Video školení zaměstnanců TS Přerov

ČT vysílání: Práce ve větvích

Po kliknutí se video otevře v novém okně na stránce vysílání ČT.

Já strom a orezstromu.cz

Po kliknutí se video otevře v novém okně na naší facebook stránce.

.